Ples - 5.- 6. február 2005


zábave nebolo konca kraja...
Niektorí z nás využili posledný víkend pred začiatkom pôstu na poriadnu tancovačku a zábavu. Spoločne sme zavítali na 7. ročník "Dlhodielského" farského plesu. Aj naše spoločenstvo prispelo k úspešnemu priebehu plesu. Jankova živá kapela Stopy hrala do tanca neúnavným tanečníkom skoro až do úsvitu a naša fantastická moderátorka Simonka za pomoci niektorých z nás rozhýbala plesových hostí veľmi dynamickým tancom na ruskú pieseň Syp Simeon.Takto sme započali tradíciu chodenia na plesy v našej Calvary.
Bolo nás dokopy 11: členovia i dobrí priatelia Calvary - Janko a Simi, Gabina a Maťo, Anička a Stanley, Majka, Dano, Stano a Zuzka s Luciou- naše nedávne super kuchárky. Ani malá 5-mesačná Danielka nechýbala a pred polnocou si s nami veru tiež zatancovala. Trochu prekvapená, čo sa to vlastne okolo nej deje, to zvládla skvele.
Ples začal modlitbou, vyvrcholil tombolou s neuveriteľným množstvom cien, kde sa naši chalani veru nedali zahanbiť a skoro každý z nich čosi vyhral. Všetko zakončili vytrvalí členovia Calvary, ktorí poslední odchádzali z tanečného parketu a boli by tancovali ešte ďalej, len im už nemal kto hrať. :-)                                                    (Majka, členka spol. Calvary)


pokračovanie na ďalšej strane...

a to je naša partia...
a to je naša partia...
"Kedy začnú hrať?"
"Kedy začnú hrať?"
Naživo: skupina "Stopy" z Holíča
Naživo: skupina "Stopy" z Holíča
©2013. ALL RIGHTS RESERVED.