ÚVOD
ČÍTAŤ
OBJEDNAŤ
O AUTOROVI
PRE MUŽOV
 
ÚVOD
 
 


K
AŽDÁ ŽENA RAZ BOLA MALÝM DIEVČATKOM. A každé malé dievčatko nosí vo svojom srdci najvzácnejšie sny. Túži byť vtiahnutá do romance, hrať nenahraditeľnú úlohu vo veľkom dobrodružstve, byť Kráskou príbehu. Tieto túžby sú čosi viac ako len detská hra. Sú tajomstvom ženského srdca.

         Avšak - koľko žien poznáte, ktoré našli takýto život? Ženské srdce sa s plynúcimi rokmi odsúva nabok, je zranené a hlboko pochované. Nenájde žiadnu romancu okrem tých v románoch, dobrudružstvo vidí iba v televízii a veľmi pochybuje o tom, či bude dakedy kráskou nejakého príbehu.

         Väčšina žien si myslí, že sa musí uspokojiť so životom plným efektivity, povinností, domácich prác a vybavovania. Snažia sa byť ženou, ktorou vraj "majú" byť, ale cítia, že v tom zlyhávajú. Žiaľ, priveľa kresťanských posolstiev ženám iba pridáva k tomuto tlaku. "Rob týchto desať vecí, a budeš naozaj dobrou ženou." Výsledný efekt vôbec nepôsobí dobre na ženskú dušu.

         Ale jej srdce je stále tam. Občas, keď sleduje film, alebo keď sa prebudí neskoro v noci, jej srdce zrazu opäť prehovorí. Zobudí sa v nej smäd po živote, pre ktorý bola stvorená - živote, o ktorom snívala ako malé dievčatko.

         Toto je posolstvom knihy Očarujúca: Na tvojom srdci záleží viac ako na čomkolvek inom v tomto svete. Túžby, ktoré si cítila ako malé dievčatko, a ktoré cítiš teraz ako žena, ti hovoria o živote, pre ktorý ťa Boh stvoril. Teraz k tebe prichádza ako Hrdina tvojho príbehu, aby zachránil tvoje srdce  Chce ťa oslobodiť, aby si mohla žiť naplno ako žena. Žena, ktorá je skutočne očarujúca.

Čítať ďalej...
 
Duchovné cvičenia pre mužov na témy knihy Divoký v srdci
6.-9. september 2012, Kostolná
Viac info a prihlásenie