Naše misie

z obnovy SpA

tak teda posielam slubene spatne vazby zo Sp.A:):)

Duchovná obnova pred birmovkou bola pre mna nieco velmi silné. Posilnilo to moju vieru a modlitba príhovoru mi pomohla prekonat strach z niektorých vecí, pretože som pochopila, že Boh je vždy so mnou.
                                                                Eva

Táto obnova bola velmi dobrá. Som rád, že som bol.
                                                             Mišo

Táto obnova mi toho vela dala, hlavne cas ktorý som strávila s Bohom. Neviem preco, ale už dlhší cas predtým som zabúdala na dôležitú úlohu Boha v mojom živote, tam som si to opät uvedomila. Bolo tam ticho, klud bez nervov a zhonu normálneho života a tak som sa mu opät skutocne venovala. Odvtedy už prešiel nejaký cas, ale odvtedy sa mu viac venujem a vidím jeho moc a pomoc vo svojom živote a ako ma ked sa viac modlím mení.
                                                             Veronika

Duchovná obnova bola fajn, super cas na sebareflexiu, na zamyslenie sa nad svojím životom. Posilnilo ma to vo viere a povzbudilo- nabral som silu celit krutému každodennému životu. Hlavne adorácia bola úžasná, silne emotívna.
                                                             Ján

Na duchovnej obnove sa mi velmi pácilo, fakt vela mi to dalo co sa týka môjho duchovného života. Najviac ma zaujala hodina ticha, v ktorej sme sa mali stíšit a cítat si zo svätého písma.
                                                                  Ludmila

Duchovná obnova bola fakt super, mne osobne velmi pomohla, hlavne v tom, že som si konecne uvedomila, že naozaj nie som nikdy sama, ale je so mnou Boh.
                                Kristína

Duchovná obnova bola velmi dobrá, pretože clovek mohol naozaj pocítit pôsobenie Ducha Svätého a milosrdnost Pána Boha vo svojom živote, nebolo to iba o teórii.
                              Roman

Táto duchovná obnova mi dala velmi vela. Jej dôsledky pocitujem aj 2 týždne po jej skoncení. Velmi ma oslovila hodina ticha, ktorú si chcem zopakovat aj v najbližšom case. Pri modlitbe príhovoru som nepocitovala žiadne emócie, ale postupne mi dochádzalo o co pri tejto modlitbe išlo. Dakujem, že som tam mohla byt.
                                                                Katka

Duchovná obnova sa mi velmi pácila, super ludia, dobrý program a posilnenie viery do dalších dní. Škoda, že sme tam neboli dlhšie alebo aj nechodíme každý rok. Najlepšia bola modlitba príhovoru, ktorú mnohí z nás zažili po prvý raz v živote.
                                                               Monika

Mne sa tam pácilo a urcite ma to priblížilo k Bohu.
                                                                  M.

Otvorilo mi to oci pri mnohých otázkach na ktoré som nevedela odpoved. Modlitba príhovoru ma velmi posilnila aj do dalších dní.
                                                                                                                       Mária

Duchovná obnova mi poskytla priestor, v ktorom som si mohla pripomenút ako sa zblížit s Bohom, ci už cez tiché rozjímanie, modlitbu alebo sv, Písmo.
                             Anicka

Bola to pre mna nová skúsenost, nieco co som ešte nezažila, program sa mi velmi pácil a myslím, že som sa celkom priblížila aj k Bohu - teda napr. cítanie sv. Písma už neberiem ako nutné zlo:) a aj celkovo si myslím, že vdaka tejto duch. obnove lepšie - hlbšie prežila velkonocné sviatky.
                          anonym

Som rada, že som sa zúcastnila duchov. obnovy. Ešte som sa nikdy na duchov. obnove nezúcastnila, tak to bolo pre mna nieco nové. Predcilo to moje ocakávania. velmi mi to pomohlo v duchov. živote - povzbudilo ma to a pomohlo mi chápat aj veciam takým, nad ktorými som sa nikdy nezamýšlala. Najviac ma zaujala a posilnila modlitba príhovoru.
                                                            anonym

Velmi sa mi na obnove pácilo. Prežila som tam nádherný cas. Pocas meditky som konecne prišla na to, co mi Boh chcel posledných pät dní povedat a co ma naplnilo úžasným štastím a pokojom. Najsilnejším zážitkom bola modlitba príhovoru, ktorú som zažila prvý raz a ktorá mi dala toho neuveritelne vela. Predovšetkým mi však ukázala, aká je moja úloha vo svete a Cirkvi. A dala mi neuveritelnú radost!!! Dakujem za všetko.
                               Alžbetka:)


dúfam, že nevadí, že posielam tak neskor, ale akosi som spatnu vazbu dostala až teraz po prazdninach.
v Božej radosti
alžbetka:)
©2013. ALL RIGHTS RESERVED.