ÚVOD
ČÍTAŤ
OBJEDNAŤ
O AUTOROVI
PRE ŽENY
DUCHOVNÉ CVIČENIA
 
DUCHOVNÉ CVIČENIA
 
 
Informácia: Počet miest na duchovné cvičenia "Divoký v srdci" - september 2012 sa už naplnil. Teito DC sa konajú približne každý rok. Ak chceš byť informovaný o termíne ďalšieho kola DC, napíš nám na email divoky.v.srdci@gmail.com. Ozveme sa ti keď bude stanovený ďaľší termín.

Tím organizátorov DCPozývame ťa na piate kolo duchovných cvičení pre mužov na témy knihy Divoký v srdci, ktoré sa bude konať 6. až 9. septembra 2012 v Kostolnej pri Trenčíne.
Dojmy zo spoločného výletu, Relácia na TV LUX

Príchod: Štvrtok 6. septembra. Program začína večerou.
Záver: Nedeľa 9. septembra. Program končí obedom.

Miesto: Kláštor redemptoristov, Kostolná (v blízkosti TrenČína) [mapa]

Vek: 20-35 rokov (približne)

Cena: 40 eur. Zahŕňa stravu a ubytovanie.

Prihlasovanie: Je možné od 1.júna emailom na adrese divoky.v.srdci@gmail.com. Prihláška je plne platná až po zaplatení sumy na účet. Po prihlásení pošleme potrebné informácie. Počet miest je obmedzený.

Kontakt: divoky.v.srdci@gmail.com

Plagáty je možné použiť na propagáciu dc v tvojom okolí (farnosť, internát, práca...). Dajú sa vytlačiť, umiestniť na web stránku alebo uverejniť vo farskom časopise. Ak nemáš možnosť vytlačiť plagát, napíš nám a zašleme ti ho vytlačený poštou.PODPORTE NÁS
Ak máš záujem finančne podporiť fungovanie týchto duchovných cvičení, môžeš poslať peniaze na účet spoločenstva Calvary, pričom použi VS (variabilný symbol) 3333. Číslo účtu v Tatrabanke: 2913573005/1100.
Peniaze budú použité na uhradenie nákladov na duchovné cvičenia (reálne náklady prevyšujú príjmy z účastníckych poplatkov) a prípravu materiálov na pokračovanie DC - "dvojku".